POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Zwycięstwo pojechało do Wielkopolski

W meczu 14. kolejki obecnego sezonu nasza drużyna uległa na własnym parkiecie Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski. Dla Polskiego Cukru Startu była to szósta porażka w trwającej kampanii ORLEN Basket Ligi.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się piętnastopunktowym prowadzeniem gości. Po zmianie stron ekipa z Wielkopolski przypieczętowała zwycięstwo, budując dużą przewagę zwłaszcza podczas czwartej kwarty.

Następne spotkanie w hali Globus czeka czerwono-czarnych dopiero w 2024 roku. 22 stycznia zapraszamy na konfrontację w ramach rozgrywek European North Basketball League.

Polski Cukier Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 78:100 (17:32, 23:23, 19:15, 19:30)

Polski Cukier Start: O'Reilly 16, Karolak 16, Benson 11, Put 10, Gabrić 9, Durham 7, Wade 6, Pelczar 3, Szymański

Arged BM Stal: Chyliński 23, Skele 16, Djurisić 14, Silins 14, Brembly 13, Kulig 9, Mikalauskas 6, Chatman 5, Sewioł

Sędziowali: M. Maliszewski, A. Wierzman, P. Pacek