Zapraszamy na sobotni mecz z HydroTruckiem Radom

WSZYSCY NA GLOBUS

Zapraszamy do wspólnego Kibicowania Czerwono-Czarnym podczas sobotniego spotkania 25 kolejki Energa Basket Ligi.

Mecz Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom wySTARTuje 12 marca o godzinie 19.30, a jego transmisję na żywo możecie śledzić na platformie Emocje.TV

Bilety dostępne w serwisie EVENTIM.PL

Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji oraz potrzebom Kibiców zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz obywateli Ukrainy, którzy obecnie przebywają w Lublinie do  BEZPŁATNEGO udziału w sobotnim spotkaniu.

Warunkiem uzyskania darmowego biletu jest okazanie w kasie dokumentu (w przypadku dzieci legitymacji szkolnej, dorosłych dowodu osobistego lub paszportu).

Bądźcie z nami! Potrzebujemy Waszego wsparcia.

Stacjonarna sprzedaż biletów w dniu meczu dostępna w godzinach:
od 17.30 - kasa nr 1
od 18.30 - pozostałe