Za nami Otwarte Treningi Koszykarskie w hali Globus

Ponad 200 młodych zawodników wzięło udział w Otwartych Treningach Koszykarskich, które w dniach 27-28 grudnia 2023 roku odbyły się w hali Globus w Lublinie.

W bezpłatnych zajęciach uczestniczyły dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat. Adepci koszykówki zostali podzieleni na kilka grup, które wykonywały ćwiczenia pod czujnym okiem reprezentantów naszego klubu - zawodników oraz sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Polskiego Cukru Startu Lublin. Nie zabrakło także czasu na wspólne zdjęcia, rozmowy i autografy.  Dziękujemy za świetną frekwencję i mile spędzony czas!

Partnerem Strategicznym wydarzenia było Województwo Lubelskie. Dziękujemy za wsparcie!