Województwo Lubelskie Partnerem Strategicznym turnieju Jr.NBA

W najbliższą sobotę młodzi koszykarze zagrają w Lublinie w turnieju Jr. NBA Polska. Partnerem Strategicznym wydarzenia "Jr.NBA League - Turniej Lublin" jest Województwo Lubelskie. Dziękujemy za wsparcie!

Impreza odbędzie się w sobotę, 18 marca w godzinach 10:00-15:00 w hali MOSiR imienia Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4. Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Sobotni turniej Dywizji Atlantic w Lublinie zakończy rudę zasadniczą rozgrywek Jr. NBA i tym samym poznamy wszystkich uczestników i układ par turnieju play-off, który odbędzie się w połowie kwietnia w Krakowie. Emocji nie powinno więc zabraknąć zarówno na parkiecie jak i przed komputerami, bowiem wyniki w Lublinie będą kluczowe nie tylko dla drużyn tam grających - czytamy na stronie jr-nba.pl.

Uczestnicy:
Philadelphia 76ers/Start Lublin (gospodarze)
Boston Celtics/Sokół Łańcut
Toronto Raptors/Wilki Rzeszów
Brooklyn Nets/Kuźnia-Stal Stalowa Wola
New York Knicks/AZS Politechnika Rzeszowska Rzeszów

Harmonogram gier:
godz. 10:15, Philadelphia 76ers/Start Lublin - Brooklyn Nets/Kuźnia-Stal Stalowa Wola
godz. 10:50, New York Knicks/AZS Politechnika Rzeszowska Rzeszów - Boston Celtics/Sokół Łańcut
godz. 11:25, Brooklyn Nets/Kuźnia-Stal Stalowa Wola - Toronto Raptors/Wilki Rzeszów
godz. 12:10, Philadelphia 76ers/Start Lublin - New York Knicks/AZS Politechnika Rzeszowska Rzeszów
godz. 12:45, Boston Celtics/Sokół Łańcut - Toronto Raptors/Wilki Rzeszów