#WalczymyDlaKonrada

Podczas meczu ze Stelmetem BC Zielona Góra będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Konrada Mielczarka, 21-latka z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, który uległ tragicznemu wypadkowi i jest sparaliżowany.

Na jednym z treningów odwiedziła nas liczna reprezentacja kolegów Konrada, która będzie także na sobotnim spotkaniu TBV Startu Lublin. Poniżej możecie zobaczyć krótkie video z tej wizyty: VIDEO.

O pomoc dla Konrada apelują także jego rodzice. Tutaj znajdziecie m.in. numer konta do wpłat: APEL.

W trakcie sobotniego spotkania natomiast, w hali będzie można odnaleźć wolontariuszy, którzy będą zbierać Wasze datki do puszek.