Trey Wade zawodnikiem Polskiego Cukru Startu Lublin

Nowy skrzydłowy z umową! Kontrakt na nadchodzący sezon z Polskim Cukrem Startem Lublin podpisał Trey Wade.

Amerykanin urodził się 28 lipca 1998 roku w miejscowości Marietta, w stanie Georgia. Ma za sobą grę w lidze NCAA w barwach UTEP Miners, Wichita State Shockers oraz Arkansas Razorbacks. Poprzedni sezon był jego pierwszym w Europie. Trey występował dla Suzuki Arki Gdynia, gdzie w 30 rozegranych meczach notował średnio 9.3 punktów oraz 8.9 zbiórek na mecz.

Wade rozpoczął treningi z naszą drużyną w ubiegłym tygodniu, podczas zgrupowania na Litwie. Jako zawodnik testowany wystąpił w trzech sparingach. Przeciwko Juventus Uciana zdobył sześć punktów, zaś w starciach z Lietkabelisem Poniewież i Rostock Seawolves rzucił po dziewięć oczek.

Trey, witamy w Lublinie!