Trener Gronek o transferze Jakuba Karolaka

Czwartym nowym zawodnikiem, który zasilił szeregi Polskiego Cukru Startu Lublin przed sezonem 2023/24 jest Jakub Karolak. Jak transfer dwukrotnego mistrza naszego kraju podsumował trener Artur Gronek?

Myślę, że w Lublinie nikomu nie trzeba Kuby przedstawiać. Bardzo się cieszę, że do nas dołącza i kibice będą mogli się utożsamiać z kolejnym lokalnym zawodnikiem w składzie. Szukaliśmy gracza dokładnie o takim profilu. Moim zdaniem Jakub ma sporo do udowodnienia i pokazania w nadchodzącym sezonie. Przede wszystkim ile jest wart oraz co może dać drużynie, zarówno na boisku, jak i poza nim – ocenia szkoleniowiec czerwono-czarnych.