Start i „Zima w mieście”

MKS Start S.A. Lublin w okresie zimowych ferii przygotował specjalne zajęcia dla młodych fanów koszykówki. Koszykarze występujący na co dzień w rozgrywkach Tauron Basket Ligi (w tym m.in. Nick Kellogg, Grzegorz Małecki, Marcin Salamonik i Jarosław Trojan) będą wspierać akcję Urzędu Miasta Lublin „Zima w mieście”. W ramach akcji zawodnicy czerwono-czarnych poprowadzą otwarte treningi w lubelskich szkołach.

Dzieci i młodzież podczas zajęć będą mogły szkolić swoje koszykarskie umiejętności pod okiem doświadczonych zawodników oraz sztabu trenerskiego klubu. W ramach zajęć odbędą się: otwarty trening, spotkanie z koszykarzami i trenerami Startu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec wszyscy rozegrają mecz z udziałem koszykarzy oraz otrzymają bezpłatne wejściówki na najbliższy domowy mecz Startu Lublin.

Harmonogram spotkań:
Szkoła Podstawowa nr 32 – 18 lutego (czwartek), w godzinach 10.00 – 11.00;
Szkoła Podstawowa nr 29 – 24 lutego (środa), w godzinach 11.30 – 13.00;
Gimnazjum nr 11 – 24 lutego (środa), w godzinach 14.30 – 16.00.

Podczas zajęć z ekstraklasowymi koszykarzami, chcemy promować zasady fair play i zdrowy tryb życia oraz będziemy uczyć i kształtować właściwe postawy wśród dzieci i młodzieży.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym biuro@mksstartlublin.pl.