Ruszyła sprzedaż biletów na XIII Memoriał Zdzisława Niedzieli

XIII Memoriał Zdzisława Niedzieli zbliża się coraz większymi krokami. Znamy już dokładny harmonogram gier podczas turnieju w hali Globus. Uruchomiona została ponadto sprzedaż wejściówek.

W imprezie wystąpią Polski Cukier Start Lublin, warszawskie Dziki, stołeczna Legia, a także MKS Dąbrowa Górnicza. Rozkład spotkań prezentuje się następująco:

01.09.2023 (piątek)
godz. 17:00 DZIKI WARSZAWA - MKS DĄBROWA GÓRNICZA
godz. 19:00 POLSKI CUKIER START LUBLIN - LEGIA WARSZAWA

02.09.2023 (sobota)
godz. 16:00 LEGIA WARSZAWA - DZIKI WARSZAWA
godz. 18:00 POLSKI CUKIER START LUBLIN - MKS DĄBROWA GÓRNICZA

Bilety na turniej można nabywać TUTAJ. Na jeden dzień turnieju (dwa mecze) obowiązuje wejściówka w cenie 10 zł, bez podziału na normalne i ulgowe. Dla kibiców dostępne będą sektory od A do L. Karty wstępu będą także sprzedawane w kasie hali Globus pierwszego oraz drugiego września. Zarówno w piątek, jak i sobotę, kasa zostanie otwarta na pół godziny przed pierwszym spotkaniem.

Memoriał Zdzisława Niedzieli organizowany jest cyklicznie od 2011 roku. Turniej ma na celu upamiętnienie legendarnego trenera naszej drużyny, który jako pierwszy w historii awansował ze Startem do najwyższej klasy rozgrywkowej, a w latach 1965, 1979 i 1980 poprowadził go do brązowych medali mistrzostw Polski. Na koncie miał także sukcesy z zespołami juniorskimi oraz kobiecym. Za swoje osiągnięcia został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Złotą Odznaką zasłużonego dla miasta Lublina.