Przedłużamy ferie oraz Dzień Babci i Dziadka

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którym marzy się przedłużenie ferii oraz kolejny Dzień Babci i Dziadka z Polskim Cukrem Startem Lublin!

W najbliższą sobotę i poniedziałek (4 oraz 6 lutego) zapraszamy Was do hali Globus na koszykarskie emocje w promocyjnych cenach. Przed nami mecze z Suzuki Arką Gdynia w Energa Basket Lidze oraz z Budiwelnykiem Kijów w rozgrywkach European North Basketball League.

W ramach promocji, dla uczniów i studentów mamy bilety ulgowe po 10 zł! Oferta obowiązuje tylko w sprzedaży stacjonarnej w hali w dniu meczu, na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Natomiast seniorów powyżej 65 roku życia zapraszamy po bezpłatne zaproszenia, wydawane w kasie hali w dniu meczu, na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek lub po okazaniu Lubelskiej Karty Seniora.

Bądźcie z nami, powalczmy razem o wygrane!