Powalczą o awans do finału Mistrzostw Polski

Od piątku do niedzieli nasza drużyna U17 będzie rywalizować w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Podopieczni Małgorzaty Jurkowskiej rozegrają mecze swojej grupy w podwarszawskiej Nowej Wsi.

Rywalami czerwono-czarnych będą Enea Basket Junior Poznań, gospodarze turnieju - Grupa Strategia Gim92 Warszawa-Komorów oraz ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka. Spotkania zostaną rozegrane w systemie każdy z każdym. Do półfinałów awansują dwa najlepsze zespoły z grupy. Wszystkie mecze będą transmitowane "na żywo" na kanale YouTube Polskiego Związku Koszykówki. Trzymajcie kciuki za młodych "Startowców"!

HARMONOGRAM GIER

piątek, 14 kwietnia, godz. 16:15, Enea Basket Junior Poznań - Start Lublin (TRANSMISJA TUTAJ)

sobota, 15 kwietnia, godz. 17:00, Start Lublin - Grupa Strategia Gim92 Warszawa - Komorów (TRANSMISJA TUTAJ)

niedziela, 16 kwietnia, godz. 10:30, ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka - Start Lublin (TRANSMISJA TUTAJ)