Podziękowaliśmy Marszałkowi

Z wielką przyjemnością podziękowaliśmy Marszałkowi Województwa Lubelskiego Jarosławowi Stawiarskiemu za ogromne wsparcie w minionym sezonie. Podczas wizyty w Urzędzie Marszałkowskim mieliśmy okazję wręczyć pamiątkowe medale zdobyte w rozgrywkach Suzuki Pucharu Polski oraz European North Basketball League.

Poprzedni sezon był dla nas trudny, ale sprawiliśmy kilka niespodzianek. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. Wiemy, że Pan Marszałek bardzo dobrze rozumie sport, jego potrzeby i założenia. Tym bardziej czujemy radość, że zawsze możemy na Pana liczyć powiedział prezes Polskiego Cukru Startu Lublin, Arkadiusz Pelczar.

Gratuluję medali i życzę Startowi, żeby w najbliższym sezonie osiągał sukcesy 2020 roku, gdy wywalczył wicemistrzostwo kraju, a także do wyników osiąganych w PRL-u. To były dobre czasy dla lubelskiej koszykówki, więc warto nawiązać do tej pięknej tradycji. Na pewno będziemy was w tym wspierać. Ciągle powtarzam, że sport zawodowy jest najtańszą formą reklamy regionu. To bardzo ważne, by wyniki sportowe przekładały się na wizerunek województwa i wierzę, że tak będzie. Życzę sukcesów, bo w tym klubie jest potencjał. Trzeba dobrze trafić transferowo, tak jak zrobił to King Szczecin. Można powiedzieć, że to kopciuszek, bez tradycji takich jak Start, a został mistrzem, choć nikt przed sezonem na nich nie stawiał. W Lublinie jest duch koszykówki i warto go wykorzystać. Liczę na to, że w nadchodzącym sezonie lubelski zespół znajdzie się na ligowym podium przyznał Jarosław Stawiarski.

fot. Łukasz Frączek (UMWL)