Otwarte letnie treningi koszykarskie

Wraz z Fundacją Czerwono-czarni serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat na otwarte treningi koszykarskie z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym Polskiego Cukru Startu Lublin! W sierpniu 2023 roku dojdzie do trzech takich wydarzeń.

Dwa pierwsze treningi odbędą się w ramach akcji "Lato w mieście", organizowanej przez Miasto Lublin. Spotykamy się 7 i 10 sierpnia w hali MOSiR imienia Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4. Uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup, które będą wykonywać ćwiczenia koszykarskie pod czujnym okiem reprezentantów naszego klubu. W razie potrzeby zawodnicy i trenerzy skorygują lub pomogą młodzieży  w wykonaniu poszczególnych zadań. Zwieńczeniem zajęć będzie wspólne zdjęcie oraz rozmowy z koszykarzami. Ponadto każdy z biorących udział w programie otrzyma dedykowaną projektowi koszulkę.

17 sierpnia, również w hali MOSiR, dojdzie do ostatniego letniego treningu. Będzie on organizowany przy wsparciu Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej oraz  Pfizer Foundation. Scenariusz zajęć jest taki sam, jak w przypadku akcji "Lato w mieście". Należy jednak nadmienić, że 70 miejsc będzie zarezerwowanych dla dzieci - uchodźców z Ukrainy.

Warto podkreślić, że uczestnictwo we wszystkich otwartych treningach jest bezpłatne, ale ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy:
07.08.2023, godz. 14:00-15:30 (100 miejsc)
10.08.2023, godz. 12:30-14:00 (100 miejsc)
17.08.2023, godz. 12:30-14:00 (30 miejsc do zapisów ogólnych)

Zapisy prowadzone są internetowo pod tym linkiem:

regulaminie znajdziecie zasady uczestnictwa w wydarzeniu. Karta zgłoszeniowa oraz zgoda rodzica/opiekuna na samodzielny udział w zajęciach są dostępne TUTAJ.

Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież do korzystania również z innych atrakcji w ramach programu. Pełna lista jest dostępna TUTAJ.

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Projekt dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.