POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Mistrz był zbyt silny

Nasza drużyna przegrała w spotkaniu 23. kolejki obecnego sezonu z WKS Śląskiem Wrocław. O ile do dużej przerwy czerwono-czarni byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z mistrzami Polski, to w drugiej połowie goście potwierdzili swoją wyższość i zwycięstwo zasłużenie pojechało do stolicy województwa dolnośląskiego.

Polski Cukier Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 70:100 (27:24, 14:23, 15:31, 14:22)

Polski Cukier Start: Smith 18, DeVoe 14, Melvin 13, Krasuski 7, Cavars 6, Młynarski 5, Griciunas 4, Pelczar 3, Dziemba, Walda

WKS Śląsk: Dziewa 14, Martin 14, Pusica 14, Nizioł 13, Gołębiowski 12, Karolak 9, Ramljak 7, Kolenda 6, Parakhouski 5, Tomczak 4, Mitchell 2

Sędziowali: M. Maliszewski, Ł. Jankowski, M. Dębowski