Marcowe promocje biletowe

W marcu zobaczymy się w hali Globus jeszcze trzy razy! Z tej okazji uruchamiamy sprzedaż biletów od razu na każde z nadchodzących spotkań w tym miesiącu.

W najbliższym czasie zagramy w naszym domu trzy spotkania:
14.03, godz. 19:00 – ligowy mecz z Arriva Twardymi Piernikami Toruń
17.03, godz. 17:30 – ligowy mecz ze Śląskiem Wrocław
20.03, godz. 18:00 – pucharowy mecz międzynarodowy z BC Ironi Ness Ziona

Dystrybucja wejściówek na te wydarzenia ruszy 8 marca o godzinie 11:00 na portalu eventim.pl. TYLKO tego dnia oferujemy Wam specjalną promocję na Dzień Kobiet! Do godz. 23:59 będziecie mogli kupić dwa bilety w cenie jednego na mecz z Arriva Twardymi Piernikami Toruń, korzystając z kodu rabatowego DZIEN KOBIET. Zabierzcie kobiety swojego życia na Globus! Mamy nadzieję, że podczas tego spotkania z trybun będzie nas wspierać jak najwięcej przedstawicielek płci pięknej w każdym wieku.

To nie wszystkie niespodzianki, które dla Was przygotowaliśmy. W kolejnej promocji będziecie mogli kupić jedną wejściówkę na trzy mecze w cenie dwóch! Tym samym, bilet ulgowy na trzy spotkania będzie można zdobyć za 30 zł, zamiast standardowych 45. Z takiej okazji warto skorzystać.

Bądźcie z naszą drużyną! #WszyscyNaGlobus