Liam O'Reilly w Aerowatch Konkursie Rzutów za 3 Punkty

17 lutego w Arenie Sosnowiec odbędzie się Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty. Do tej rywalizacji dojdzie pomiędzy półfinałami Pekao S.A. Pucharu Polski.

Wśród uczestników konkursu znalazł się Liam O'Reilly. Nasz koszykarz dołączył do Andrzeja Pluty z Krajowej Grupy Spożywczej Arki Gdynia, Martinsa Laksy z Tauron GTK Gliwice, Michała Michalaka z Icon Sea Czarnych Słupsk, Raya Cowelsa z Legii Warszawa oraz Terrella Gomeza z Muszynianki Domelo Sokoła Łańcut.

O'Reilly oddał w obecnym sezonie 50 celnych rzutów z dystansu. Amerykanin trafia zza łuku ze średnią 36,8 pkt. To piąty najwyższy dorobek w lidze.

Przypomnijmy również, że w Pekao S.A. Konkursie Wsadów wystąpi natomiast Trey Wade. "Dunkerzy" również zmierzą się 17 lutego.