Liam O'Reilly graczem Polskiego Cukru Startu Lublin

Mamy nowego zawodnika! Kolejnym graczem, który zasilił Polski Cukier Start Lublin przed nadchodzącym sezonem jest Liam O'Reilly, mogący występować zarówno na pozycji rozgrywającego, jak i rzucającego obrońcy.

Nasz nowy koszykarz urodził się 19 marca 1996 roku. Obecnie mierzy 188 cm wzrostu i waży 82 kg. Jest absolwentem uczelni Gardner-Webb. Od 2018 roku występuje w Europie. Najpierw trafił do ligi słowackiej, następnie grał na Cyprze, w Niemczech, na Litwie, w Szwecji i ostatnio na Węgrzech. W poprzednim sezonie bronił barw klubu Zalakerámia ZTE Kosárlabda Klub, gdzie notował średnio 15 punktów, 4.8 asysty oraz 3.3 zbiórki.

O'Reilly podpisał kontrakt na rozgrywki 2023/24. Liam, serdecznie witamy w Lublinie!

(fot. GWUPhotos.com)