Kolejne powołania naszych zawodników

Zawodnicy naszego klubu regularnie otrzymują tego lata zaproszenia na zgrupowania kadr narodowych. W najbliższych dniach koszulki z orzełkiem na piersi będą przywdziewać Sebastian Walda oraz Michał Turewicz.

Pierwszy z wymienionych zawodników otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski U23 3x3, która została zaplanowana w dniach 13-16 lipca w Giżycku.

Natomiast Turewicz dostał szóste z rzędu powołanie do Reprezentacji Polski U17 3x3 w ostatnich tygodniach. Od najbliższego piątku do niedzieli kadrowicze będą trenować i rozegrają turniej w Ostrowie Wielkopolskim.

Przypomnijmy, że od 3 do 11 lipca na zgrupowaniu seniorskiej kadry B przebywali Michał Krasuski i Bartłomiej Pelczar. Obaj pojadą niedługo na Uniwersjadę (więcej TUTAJ).