POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Klubowa młodzież zagrała w MMP 3x3 U17

Nasza drużyna w kategorii U17 rywalizowała w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w koszykówce 3x3. W turnieju rozegranym w Warszawie czerwono-czarni zajęli 16 miejsce.

"Startowcy" musieli uznać wyższość Szkoły Gortata PG II oraz późniejszemu triumfatorowi - WKS Śląskowi Wrocław. Oba te zespoły pokonały lublinian w stosunku 21:14. Trzecim przeciwnikiem była natomiast Orlen Akademia I z Ostrowa Wielkopolskiego, która zdobyła wicemistrzostwo. Ta ekipa pokonała naszych koszykarzy 21:7.

Czerwono-czarni przystąpili do zmagań na stołecznym Torwarze w składzie: Michał Turewicz, Mateusz Proń, Jakub Szafranek, Jakub Szarlip.