Kent Washington znów w Lublinie

Legendarny zawodnik naszego klubu powrócił do Polski po 40 latach nieobecności. W pierwszym dniu pobytu w Lublinie Kent Washington odwiedził w ratuszu Prezydenta Miasta Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, gdzie zorganizowano konferencję prasową z udziałem Marszałka Jarosława Stawiarskiego oraz Prezesa MKS Start Lublin SA, Arkadiusza Pelczara.

Dla młodych ludzi, którzy pod koniec lat 70. obserwowali lubelski sport, był człowiekiem z innego świata. Byliśmy pod wielkim wrażeniem jego gry. Kent zachwycał kibiców swoimi umiejętnościami – przyznał podczas spotkania z mediami Marszałek Stawiarski.

Kent jest bardzo ważną częścią naszej historii. Gdy w wieku 12 lat ojciec przyprowadził mnie na pierwszy trening w tym klubie, słyszałem wiele opowieści o Kencie. Teraz mogę tego człowieka zobaczyć na żywo – podkreślił prezes Pelczar.

To był honor grać dla Lublina i być pierwszym Amerykaninem grającym w Polsce – podsumował Washington.

Partnerem Wydarzenia jest Województwo Lubelskie. Lubelskie Smakuj Życie! Z dumą wspieramy sport.