Karnety na sezon 2023/24

22 września koszykarze Polskiego Cukru Startu Lublin rozpoczną nowy sezon Orlen Basket Ligi. Możecie już nabywać karnety na mecze naszej drużyny w hali Globus. Świętujmy wspólnie 70-lecie klubu za sprawą obniżki cen abonamentów w porównaniu do ubiegłego roku!

Jeden zakup, a wiele korzyści. Nabywając karnet na cały sezon, macie zagwarantowane wejście na każde z 15 ligowych spotkań czerwono-czarnych w Lublinie w nadchodzących rozgrywkach. Wstępny terminarz domowych konfrontacji znajdziecie TUTAJ.

Karnetowicze będą także mogli obejrzeć BEZPŁATNIE każdy z meczów European North Basketball League. Nasza drużyna przystąpi do tych międzynarodowych rozgrywek jako obrońca brązowego medalu poprzedniej edycji. Szczegółowy terminarz spotkań podamy wkrótce.

KARNETY MOŻNA NABYWAĆ TUTAJ. OTO ICH CENNIK:

Karnet normalny: 300 zł
Karnet ulgowy: 150 zł
Karnet VIP: 1000 zł (sektor  A-D oraz J, K)

Tak natomiast będą się prezentować ceny biletów na poszczególne mecze:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł
Bilet rodzinny 2+1/2/3: 40 zł (do zakupu tylko w sprzedaży stacjonarnej)
Bilet VIP: 100 zł (sektor L)

bilety z Lubelską Kartą Miejską (dostępne TYLKO w sprzedaży stacjonarnej)
normalny: 15zł
ulgowy: 5 zł

Bilet i karnet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 18, studentom do lat 26, emerytom, rencistom oraz osobom niepełnosprawnym. Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny (nie mają przypisanego miejsca siedzącego).

Osoby, które nabyły karnet w minionym sezonie i chcą go przedłużyć (zakupić to samo miejsce), podczas zakupu muszą użyć kodu z karnetu z poprzedniego sezonu (znajduje się on po prawej stronie kodu kresowego; to ciąg 10 cyfr – należy użyć 9 cyfr, pomijając pierwsze 0). Miejsce będzie zarezerwowane do 10 września. Jeśli do tego czasu karnety nie zostaną zakupione, miejsce się zwolni i trafi do sprzedaży ogólnej.

Sprzedaż karnetów on-line potrwa do 15 września. Po tym terminie karnet będzie można kupić tylko stacjonarnie. Harmonogram sprzedaży zaprezentujemy wkrótce.

Karnety zakupione przez Internet będą wysyłane do Kibiców kurierem (za dodatkową opłatą) 18 września 2023 roku.