Jakub Karolak powołany do reprezentacji

Jakub Karolak w szerokim składzie Kosz Kadry! Nasz zawodnik znalazł się w gronie powołanych na lutowe zgrupowanie reprezentacji Polski.

Nominację otrzymało 26 koszykarzy. Spośród wszystkich zawodników trener Igor Milicić wraz ze sztabem szkoleniowym wybiorą 15 graczy, którzy wezmą udział w zgrupowaniu w Sosnowcu w dniach 18-21.02.2024 roku. Następnie Biało-Czerwonych czekają mecze eliminacji Mistrzostw Europy na wyjeździe z Litwą (22 lutego) oraz w Sosnowcu z Macedonią Północną cztery dni później.

Serdecznie gratulujemy Kubie tego wyróżnienia! Przyjdźcie zobaczyć go w akcji podczas poniedziałkowej konfrontacji ENBL, w której Polski Cukier Start Lublin zmierzy się z Tartu Ülikool Maks & Moorits w hali Globus. Bilety na to spotkanie czekają na Was TUTAJ.