Jakub Drozd w sztabie reprezentacji U20

Bardzo dobre wieści dla naszego klubu! Jakub Drozd został trenerem przygotowania motorycznego Reprezentacji Polski U20. Pierwszy wyjazd na kadrę czeka go już w dniach 1-5 listopada, gdy odbędzie się konsultacja szkoleniowa w Gniewinie.

– To dla mnie duże wyróżnienie i powód do dumy mówi Jakub Drozd. Możliwość pracy w reprezentacji to marzenie każdego trenera. Cieszę się, że będę mógł współpracować z trenerem Arkadiuszem Miłoszewskim, który w ubiegłym sezonie wywalczył mistrzostwo Polski i z pewnością jest aktualnie jednym z topowych szkoleniowców w naszym kraju. W lipcu przyszłego roku w Gdyni odbędą się mistrzostwa Europy do lat 20 i zrobimy wszystko, by jako zespół zaprezentować się w tej imprezie jak najlepiej dodaje.

Drozd w przeszłości współpracował już z reprezentacją Polski B, w sztabie której byli wówczas trenerzy Miłoszewski oraz Artur Gronek, prowadzący obecnie Polski Cukier Start Lublin.

Kubie serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że lubelski trener od wielu lat związany z naszym klubem będzie reprezentował biało-czerwone barwy.