Czerwono-Czarny rozkład jazdy na ostatni tydzień rundy zasadniczej EBL.

Szalony sezon Energa Basket Ligi 2020/21, któremu towarzyszyło wiele emocji, występ w Basketball Champions League, Suzuki Puchar Polski w Lublinie oraz mecze bez udziału publiczności powoli zmierza ku końcowi.

Przed Pszczółką Start Lublin trzy ostatnie spotkania rundy zasadniczej, które rozegramy w ciągu najbliższego tygodnia.

- 15.03.2021 (poniedziałek)
Zaczynamy już w poniedziałek wyjazdowym spotkaniem z drużyną Polskiego Cukru Toruń. We wrześniu pokonaliśmy zespół z Torunia na hali Globus wynikiem 82:73.

- 18.03.2021 (czwartek)
Następny mecz Czerwono-Czarnych odbędzie się 18 marca o 17.35 w Bydgoszczy, gdzie zagramy o drugie zwycięstwo w tym sezonie z drużyną Enea Astoria Bydgoszcz. W Lublinie wygraliśmy w dogrywce wynikiem 107:101.

- 20.03.2021 (sobota)
Ostatnie spotkanie czeka nas na hali Globus w sobotę, 20 marca o 17.30 z Enea Zastal BC Zielona Góra. W pierwszej rundzie przegraliśmy ze zwycięzcami Suzuki Pucharu Polski 90:75.

Transmisję z wszystkich trzech spotkań będziecie mogli zobaczyć na antenie kanału Polsat Sport News.

Zapraszamy wszystkich Kibiców do wspólnego wspierania Czerwono-Czarnych przed ekranami i głośnego dopingu, który pomoże nam w walce o kolejne punkty. Bądźcie z nami!