POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Bristol Flyers wygrali w hali Globus

Za nami trzeci mecz obecnego sezonu European North Basketball League, w którym Polski Cukier Start Lublin zmierzył się w hali Globus z zespołem Bristol Flyers. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Wielkiej Brytanii.

Goście lepiej weszli w mecz i dość szybko wypracowali sobie przewagę. Po pierwszej kwarcie prowadzili 31:20. W następnej odsłonie padł remis, dzięki czemu przyjezdni schodzili na dużą przerwę przy wyniku 50:39 na ich korzyść.

Po zmianie stron podopieczni trenera Andreasa Kapoulasa przypieczętowali zwycięstwo w Lublinie. A nagrody dla najlepszych zawodników swoich ekip powędrowały do C.J. Jacksona z Flyers oraz Liama O'Reilly'ego.

Już w najbliższą niedzielę czerwono-czarnych czeka kolejne domowe spotkanie. Tym razem zmierzymy się z Enea Stelmet Zastalem Zielona Góra. Zapraszamy wszystkich do hali Globus na godz. 17:30.

Polski Cukier Start Lublin - Bristol Flyers 85:107 (21:30, 19:19, 27:27, 19:30)

Polski Cukier Start: O'Reilly 33, Gabrić 14, Benson 11, Karolak 7, Pelczar 6, Put 5, Dziemba 5, Wade 4, Szymański, Krasuski

Bristol: Jacob 25, Jackson 24, Greene 16, Graham-Bell 14, Smith 11, Olison 9, Thomas-Edwards 8, Samuels, Landolfi

Sędziowali: J. Rozenbergs, M. Sosin, M. Nawrocki