POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Anwil był zbyt mocny

W meczu 8. kolejki obecnego sezonu koszykarze Polskiego Cukru Startu Lublin przegrali na wyjeździe z Anwilem Włocławek. Dla czerwono-czarnych była to druga porażka w rozgrywkach.

Po pierwszej kwarcie gospodarze mieli osiem punktów przewagi. W trakcie następnych 10 minut powiększyli swoje prowadzenie i na dużą przerwę schodzili przy wyniku 51:32.

Po zmianie stron przypieczętowali zasłużone zwycięstwo, będąc tego dnia lepszym zespołem. Natomiast nasza drużyna skupia się już na nadchodzącym domowym starciu z Krajowa Grupa Spożywcza Arką Gdynia, na który zapraszamy do hali Globus w najbliższy czwartek.

Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 100:71 (21:13, 30:19, 23:23, 26:16)

Anwil: Sanders 18, Kostrzewski 17, Jõesaar 14, Petrasek 12, Young 10, Groves 10, Garbacz 9, Bell 8, Wadowski 2, Łączyński, Łazarski

Polski Cukier Start: Gabrić 20, O' Reilly 13, Benson 11, Durham 9, Krasuski 5, Pelczar 5, Karolak 3, Put 3, Wade 2, Szymański

Sędziowali: P. Pastusiak, W. Liszka, T. Tybor