4F Fuel Partnerem Technicznym naszego klubu

Mamy nowego Partnera Technicznego! Z radością ogłaszamy, że nawiązaliśmy współpracę z 4F Fuel. Dzięki temu do naszych zawodników oraz sztabu szkoleniowego trafią najwyższej jakości suplementy oraz żywność funkcjonalna, mające pomóc w komponowaniu i uzupełnianiu zbilansowanej diety.

– Naszym celem jako organizacji jest stały rozwój, tak jak w przypadku 4F Fuel, dlatego jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie korzyści obu stronom. Chcemy zapewnić zawodnikom najlepszą możliwą suplementację, by mogli z powodzeniem walczyć o jak najwyższe cele. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest to aspekt, zwłaszcza gdy rywalizujemy zarówno na poziomie polskiej ligi, jak i w rozgrywkach międzynarodowych mówi Arkadiusz Pelczar, prezes MKS Start Lublin SA.

Warto podkreślić, że nasz klub rozszerzył współpracę z marką 4F, która jest stałym Partnerem Technicznym zaopatrującym w odzież wszystkie kluby występujące w Orlen Basket Lidze. Dziękujemy za zaufanie!